On-line ariza qabul qilish tizimi Tizimdan foydalanish yo`riqnomasi »

Hurmatli abiturientlar siz http://qabul.tuit.uz/ web saytidan ro`yxatdan o'tgan xolda online ariza to'ldirishingiz mumkin va berilgan muddatda tegishli hujjatlarni shaxsan o'zingiz TATU qabul komissiyasiga kelib topshirishingiz shart.


ESLATMA

Siz qabul komissiyasiga online tarzda chiqarilgan arizani va qayd varaqani chop qilgan holda qo`shimcha taqdim etilishi mumkin bo`lgan hujjatlar ro`yxati To`liqroq ma`lumot

TATU on-line qabul monitoringi 2016
T/RTa`lim yo`nalishiQabul rejasiUmumiy arizalar soniQabul qilinganlar soni
1Kompyuter injiniring (“Kompyuter injiniring”, “AT-Servis”, “Multimedia texnologiyalari”) (KI)370695695
2Axborot xavfsizligi (AX)60116116
3Dasturiy injiniring (DI)150784783
4Telekommunikatsiya texnologiyalari (TKT)390478478
5Televizion texnologiyalar (TelT)140305305
6AKT sohasida iqtisodiyot va menejment (AKTsIM)50168168
7AKT sohasida kasb ta’limi (AKTsKT)40279279
8Pochta aloqasi texnologiyasi (PAT)75243243
9Axborotlashtirish va kutubxonashunoslik (AK)60577577
10Televizion texnologiyalar  (maxsus sirtqi) (TelTM)50241241
Jami38863885
TATU Samarqand filiali on-line qabul monitoringi 2016
T/RTa`lim yo`nalishiUmumiy arizalar soniQabul qilinganlar soni
1Kompyuter injiniring (“Kompyuter injiniring”, “AT-Servis”) (SFKI)8075
2Dasturiy injiniring (SFDI)3534
3Telekommunikatsiya texnologiyalari ("Telekommunikatsiya") (SFTKT)3232
4AKT sohasida kasb ta’limi (SFAKTsKT)4945
5Axborot xavfsizligi (AX)3029
Jami226215
TATU Qarshi filiali on-line qabul monitoringi 2016
T/RTa`lim yo`nalishiUmumiy arizalar soniQabul qilinganlar soni
1Kompyuter injiniring (“Kompyuter injiniring”, “AT-Servis”) (QFKI)571571
2Dasturiy injiniring (QFDI)331331
3Telekommunikatsiya texnologiyalari ("Telekommunikatsiya") (QFTKT)442441
4AKT sohasida kasb ta’limi (QFAKTsKT)253253
5Axborot xavfsizligi (AX)245245
Jami18421841
TATU Nukus filiali on-line qabul monitoringi 2016
T/RTa`lim yo`nalishiUmumiy arizalar soniQabul qilinganlar soni
1Kompyuter injiniring (NFKI)158156
2Dasturiy injiniring (NFDI)9494
3Telekommunikatsiya texnologiyalari ("Telekommunikatsiya") (NFTKT)6867
4Axborot-kommunikatsiya texnologiyalari sohasida kasb ta’limi (NFAKTsKT)7574
5Axborot xavfsizligi (AX)8280
Jami477471
TATU Urganch filiali on-line qabul monitoringi 2016
T/RTa`lim yo`nalishiUmumiy arizalar soniQabul qilinganlar soni
1Kompyuter injiniring (“Kompyuter injiniring”, “AT-Servis”) (UFKI)116111
2Dasturiy injiniring (UFDI)9291
3Telekommunikatsiya texnologiyalari ("Telekommunikatsiya") (UFTKT)9797
4AKT sohasida kasb ta’limi (UFAKTsKT)4038
5Axborot xavfsizligi (AX)5857
Jami403394
TATU Farg`ona filiali on-line qabul monitoringi 2016
T/RTa`lim yo`nalishiUmumiy arizalar soniQabul qilinganlar soni
1Kompyuter injiniring (“Kompyuter injiniring”, “AT-Servis”) (FFKI)568523
2Dasturiy injiniring (FFDI)166124
3Telekommunikatsiya texnologiyalari ("Telekommunikatsiya") (FFTKT)278259
4AKT sohasida kasb ta’limi (FFAKTsKT)195157
5Axborot xavfsizligi (AX)126124
Jami13331187